Coffeedebi Pratik Poşet Filtre Kahve

45.00 
Stokta
+
Gönderi süresi ve ücretleri:

Kahve yüzyıllarca dünyayı dolaştı, ülkelerden kaçırıldı, çalındı, tüm ulusları ve ekonomileri değiştirdi.

Etiyopya'daki minik ağaçlardan alınan küçük bir çekirdeğin bugün dünyada ticareti yapılan en büyük ikinci ürünü haline gelmesi dikkat çekicidir. Afrika'da yavaş bir keşiften sonra, kahve yeni medeniyetler tarafından keşfedilmeye ve açığa çıkarılmak üzere batıya Avrupa'ya ve ekildiği ve hasat edildiği Asya'ya doğru doğuya doğru gitti.

Kahvenin nasıl veya ne zaman keşfedildiği tam olarak bilinmemesine rağmen hakkında birçok efsane bulunmaktadır. Efsane, M.S. 700'de Kaldi ve keçileri ile başlar. Etiyopyalı bir keçi çobanı olan Kaldi, keçilerine baktığında oldukça tuhaf davrandıklarını gördü. Kaldi’nin keçileri dans ediyordu ve bu normal değildi. Kaldi keçilerinin kırmızı meyvelerden yediğini gördü. İşte, kahvenin hikâyesi böyle başladı.

Bizler de Coffeedebi ailesi olarak Kaldi’nin mirasını devralıyoruz. Bunu yaparken sizleri hazırlık ve temizlik zahmetinden kurtarıyoruz.  Coffeedebi Özel Harmanı Pratik Poşet Filtre Kahve, 90 derecelik sıcak suda hazırlanır. Kağıt filtresi sayesinde acı tat kahveden ayrılmış olur.  Coffeedebi, 10’lu olarak kutulanmış poşet filtre kahve seçenekleri ile markanızı güçlendirirken kazancınızı artırmak için de değerli bir yol sunuyor.

 

Coffeedebi Özel Harmanı Pratik Poşet Filtre Kahve ile eşsiz tadı ve mükemmel kokusuyla rahatlarken, kendi markanızı oluşturmuş olmanın verdiği mutluluk duygusuyla kendinizi iyi hissedeceksiniz. Bu eşsiz tadı denemek ve pasif gelirinizi artırmak için bize hemen ulaşın.